Nové slobodné Slovensko
NSS na FB

O. z. Nové slobodné Slovensko odmieta nevyvážené spravodajstvo i vedecky sa tváriace kamuflovanie historických skutočností týkajúcich sa pôsobenia prvého slovenského prezidenta, Jozefa Tisu.

(viac…)

Pridané: 01. 04. 2014 Rubrika: Vyhlásenia

IlustráciaNové slobodné Slovensko združuje obrancov tradičného katolicizmu a slovenského národovectva. Tradičného katolicizmu ako jedinej možnej cesty do nebeskej (viac…)

Pridané: 27. 10. 2013 Rubrika: Vyhlásenia

Občianske združenie Nové slobodné Slovensko (o. z. NSS) rázne odsudzuje rozhodnutie orgánov Starého bratislavského mesta, ktoré dalo po druhý krát zelenú verejnému, exhibicionistickému propagovaniu homosexuality ako aj ďalších úchyliek, ktoré sa majú pred očami verejnosti prezentovať celou svojou nechutnosťou a morbídnosťou v sobotu, dňa 4. júna 2011 v historickom centre Bratislavy. (viac…)

Pridané: 31. 05. 2011 Rubrika: Vyhlásenia

Od vzniku novodobej štátnosti Slovenska bolo na jeho aktuálne už opäť raz nie zvrchovanom území odhalených už nespočetné množstvo pamätných tabúľ, búst, či sôch, venovaných osobám, ktoré svojho času zaujali ostrý až nepriateľský postoj voči predkom slovenského národa, slovenskému národu, jeho základným prirodzeným požiadavkám, ako aj ku jeho štátu, alebo im bol slovenský národ v podstate ukradnutý. (viac…)

Pridané: 12. 03. 2011 Rubrika: Vyhlásenia

V noci, zo dňa 27. na 28. decembra 2010 došlo ku krádeži pamätnej tabule, venovanej bojovníkovi za sväté práva národa Slovenského, Emanuelovi Teodorovi Böhmovi. Pamätná doska bola odcudzená z priečelia gymnázia na Poštovej ulici v Košiciach, kde svojho času pôsobil ako učiteľ a odkiaľ bol pre svoju angažovanosť v prospech Slovenov vyhodený. O. z. NSS ostro odsudzuje tento hanebný čin. (viac…)

Pridané: 30. 12. 2010 Rubrika: Vyhlásenia

NSSO. z. NSS odsudzuje prijatie tzv. Európskej ústavnej zmluvy parlamentom SR. Potenciálnym implementovaním tohto dokumentu do slovenského práva by Slovensko, ako štát, prišlo o ďalšiu významnú časť svojej suverenity. (viac…)

Pridané: 13. 04. 2008 Rubrika: Vyhlásenia

NSSV Prešove, 27. februára 2008

NSS odsudzuje poklesok zneuctenia, ktorého sa dopustil jednotlivý, či kolektívny páchateľ na hrobe nášho pána prezidenta. Je nám ho úprimné ľúto z dôvodu choroby jeho mysle a tela. (viac…)

Pridané: 27. 02. 2008 Rubrika: Vyhlásenia
Darčekové predmety NSS Jozef Tiso Dielňa sv. Jozefa Sacrum Imperium REX! Krása liturgie Te Deum Vendée Monarchia Integrální katolíci